tło

 

 

 

 

 

 

 

TRENING ONLINEWychodzę z założenia, że nie ma takiej przeszkody, której nie dałoby się pokonać, a niejednokrotnie także życie inspiruje nas do szukania nowych rozwiązań. Dlatego właśnie proponuję podopiecznym także współpracę ON-LINE.

 

Proponuję w tym zakresie dwie opcje współpracy:

 

                                          WIDEOKONFERENCJA

                                   W CZASIE RZECZYWISTYM

                    ROZPISANIE SPERSONALIZOWANEGO

                               PLANU TRENINGOWEGO

     Jest to doskonała alternatywa jeśli chcesz trenować w zaciszu         domowym nie tracąc czasu na dojazdy, bądź gdy wyjeżdżasz   służbowo lub na wakacje, a chciałbyś dalej być w rytmie   treningowym. Wystarczy do tego telefon, internet i trochę   przestrzeni, bo nawet bez sprzętu możemy stworzyć ciekawy trening ogólnorozwojowy.

 

     Jeśli natomiast wybierasz trening on-line ponieważ   ciężko Ci dopasować godzinę do innych obowiązków,   oferuje także rozpisanie indywidualnego planu   treningowego, zawierającego filmy instruktażowe z   omawianymi ćwiczeniami do wykonania w dowolnym   momencie.

 

 

Oczywiście w obydwu wypadkach na bieżąco omawiamy postęp treningowy i jestem do Twojej dyspozycji w razie problemów z motywacją lub ewentualnych wątpliwości. Pamiętaj, że odpowiednio ukierunkowana aktywność fizyczna jest w stanie zmienić nasze ciało, poprawić kondycję i polepszyć stan zdrowia i samopoczucia. Nie bez powodu mawia się, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

 

                                                      Co jeszcze powstrzymuje Cię od zadbania o siebie ?

 

 

 

 

Umów się na trening !